Матка борова – це Єва рослинного світу, що несе в собі первозданну жіночність. На Русі про цілющі властивості цієї рослини було відомо давно, так як ще у княжі часи її використовували для лікування безпліддя.
100% подрібнена трава матки борової. Без ГМО.
Властивості:
- нормалізація функцій сечостатевої системи
- полегшення стану в климакритический період
- підвищення життєвого тонусу
Рекомендації до застосування:
Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування для поліпшення функціонального стану сечостатевої системи. Препарат також ефективний при лікуванні фібром, міом, спайок і затримки місячних. Також рекомендується приймати борову матку після аборту, для прискорення загоєння і нормалізації функції матки.
Спосіб застосування:
1 чайну ложку подрібненої сировини залити 1 склянкою гарячої води, дати настоятися 30 хвилин, пити 1 раз на добу ввечері, через 1 годину після їжі. Курс прийому – 30 днів.
Протипоказання:
Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації, дітям до 14 років.
Умови і терміни зберігання:
Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі не вище 25°С, 24 місяці від дати виготовлення.
Форма випуску:
Упаковка 30г.
Дана продукція не є препаратом медичного призначення.
При використанні та передруці матеріалу активне посилання на fitomarket.com.ua обов'язкова.
Довідка:
Ортилія однобока (лат. Orth'ilia sec'unda) — багаторічна рослина, що росте в лісовій зоні Північної півкулі; вид роду Ортилія семействаВересковые (Ericaceae).
Народні назви рослини: борова матка, бокоцветка, борова трава, боровинка, винна трава, заяча сіль, грушовник, лісова грушка,зимозеленка.
Морфологія:
Пагони заввишки 5-25 см, вилягають.
Кореневище довге зелене, придаткові корені численні, тонкі. Річний приріст кореневища може досягати 1 м.
Листя зимовозелені, чергові, овальні або округлі, цілокраї або злегка городчатие, ясно черешкові, у верхній частині стебла яйцевидно-ланцетні лускоподібний, зелені або буруваті, до 8 мм завдовжки, знизу — світло-зелені, довгасто-яйцевидні остропільчатие, до 4 см завдовжки, досить тонкі. Листя розташовані в нижній частині стебла, але не скупчені в розетку. Черешок зазвичай коротше листової пластинки, але іноді дорівнює їй.
Квітки пониклі, зібрані по 8-18 в густі багатоквіткові гроновидному однобокому суцвітті. Венчикзеленовато-білий, майже дзвонова, правильний, 4-5 мм завдовжки, зі збіжними пелюстками, по краях дрібнозубчастими. Пелюсток і чашолистків 5, частки чашечки трикутні, дрібно-зубчасте. Тычинкипрямостоячие. Стовпчик довше віночка, без кільця, прямий. Рильце широке, майже звездчатое, п'ятикутною.Пильовики без рожков. В основі зав'язі — залозистий подпестичный диск з 10 зубчиками. У європейській частині Росії цвіте у червні—липні.
Плід — овальна коробочка завдовжки до 6 мм, розкривається знизу вгору. Плодоносить у серпні.
- Ціна: 140 грн