Фіточай Organic Herbs Живокіст 50г
- В наявності
- Код: 659268
48 грн
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 грн
Живокіст (в народі: Живокіст, Костолом, Жирний корінь) – це найцінніше ліки давніх часів. У Стародавньому Римі воїни загоювали їм рани, Парацельс лікував виразки, переломи кісток та інші недуги. Живокіст лікарський також активно застосовується у сучасній народній медицині.
100% натуральний продукт. Без ГМО. Не містить ароматизаторів.
Властивості:
- сприяє поліпшенню функції опорно-рухової системи
- сприяє поліпшенню обмінних процесів у суглобах
- в'яжучий
- пом'якшувальний
- протизапальний
- ранозагоювальний
Рекомендації до застосування:
Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування для поліпшення обмінних процесів у суглобах. Також можливе застосування у вигляді настоянок, відварів, для ванн, промивань і компресів.
Спосіб застосування:
1 чайну ложку подрібненого кореня залити 1 склянкою гарячої води, дати настоятися 30 хвилин, пити 2 рази на добу за 30-40 хвилин до їжі. Курс прийому – 30 днів.
Протипоказання:
Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації, дітям до 14 років.
Умови і терміни зберігання:
Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі не вище 25°С, 24 місяці від дати виготовлення.
Форма випуску:
Упаковка 50г
Дана продукція не є препаратом медичного призначення.
При використанні та передруці матеріалу активне посилання на fitomarket.com.ua обов'язкова.
Довідка:
Живокіст, або Дельфініум, або Шпорник (лат. Delph'inium) — рід одно - і багаторічних трав'янистих рослин родини Жовтецеві (Ranunculaceae). Включає близько 450[2] видів, що виростають в Північній півкулі і в горах тропічної Африки. Багато видів походять з Південно-Східної Азії, особливо з Китаю, де росте більше 150 видів. Рід Живокіст близький до роду відомих отруйних рослин Аконіт (Aconitum).
Однорічні види роду Живокіст іноді виділяються в суміжний рід Сокирки (Consolida), що включає близько 40 трав'янистих однорічних рослин.
На території Росії і суміжних країн росте близько 100 видів. Найбільш поширені: Жівокость висока (Delphinium elatum) і однорічний вид Живокіст польова (Delphinium consolida), або Сокирки польові (Consolida regalis).
Назва:
Своє наукове (латинське) назва рід отримав, можливо, із-за схожості нерозпустилися квітки з формою голови й тіла дельфіна. За іншою версією, ім'я рослини походить від назви грецького міста Дельфи, в околицях якого росло безліч цих квітів. Місто було розташоване на схилі гори Парнас, а в місті знаходився відомий храм Аполлона та дельфійський оракул. Не виключено, що назва рослини, згадуване Діоскоридом, дослівно можна перекласти як квітка Аполлона дельфійського.
Сучасне російське назва рослини, швидше за все, пов'язано з практикою його застосування в народній медицині. Застаріле російське назва Шпорник походить від форми виросту-придатка на верхньому чашелистике, схожого на кавалерійську шпору. Дослівний переклад німецького назви (ньому. Rittersporn) — «лицарські шпори»; англійської (їх кілька) — «забавні шпори», «п'ятка жайворонка», «кіготь жайворонка» і «шпора лицаря»; французької — «ніжка жайворонка».
Вимова вірменського назви — вочлахот, грузинського — сосани, дезура.
У російській мові назва «дельфініум» частіше зустрічається в художній та популярній літературі, в науковій літературі використовується переважно слово «живокіст». У книгах по садівництву зазвичай застосовується назва «дельфініум», що знаходить відображення в назвах гібридів.
Не всі види живокіст мають визнана російська назва, в російськомовних виданнях іноді зустрічаються транслітерації, наприклад: Дельфініум стафизагрия.
Іноді, можливо помилково, зустрічається застаріле використання слова «живокіст» — їм позначають інша рослина — Живокіст (Symphytum) сімейства Бурачникові (Boraginaceae).
Ботанічний опис:
Листя дланевидно-розділені, часто глибоко, множинно розсічені на загострені або зубчасті частки.
Висота стебла, в залежності від виду, змінюється від 10 см у деяких альпійських видів до 3 і більше метрів у лісових.
Цветки неправильные, состоят из пяти окрашенных чашелистиков. Особенность строения цветка — наличие шпорца, конусообразного придатка верхнего чашелистика. Шпорцы бывают от 5—6 мм у примитивных видов и до 45 мм в длину у африканского вида Живокость Лероя (Delphinium leroyi). В полом шпорце содержатся два нектарника, под которыми расположены два маленьких лепестка, называемых стаминодиями. В центре цветка нектарники и стаминодии образуют глазок, часто отличающийся окраской от чашелистиков. Цветки большинства растений окрашены в голубой или фиолетовый цвета, но бывают виды и других расцветок.
В залежності від виду рослини суцвіття складаються з 3-15 квіток — у примітивних суцвіть типу волоть, або з 50-80 — у розвинених пірамідальних суцвіть, що утворюють просту або розгалужену китицю. Багато видів живокіст медоносні, опыляютсябабочками і шмелями, а два американських виду — колібрі.
На прикладі квіток живокіст можна спостерігати антолиз. Іноді у деяких культурних гібридів спостерігається пролификация — проростання нового квітки вище старого, або пелория, коли вісь суцвіття закінчується правильним актиноморфным квіткою.
- Ціна: 48 грн